Oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy

PRAKTYKANT/KA

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów zdecydowanych związać swoja karierę z obszarem finansowo – księgowym. Zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i silne merytoryczne wsparcie doświadczonych starszych specjalistów.

Zadania:

  • Współpraca z osobami realizującymi sprzedaż w zakresie przygotowania dokumentów finansowych
  • Fakturowanie sprzedaży, wyjaśnianie wątpliwości księgowych
  • Ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Przygotowywanie danych do rozliczeń podatku dochodowego i VAT
  • Opracowywanie wybranych raportów

Oczekiwania:

  • Studenci drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich
  • Dyspozycyjność od 25 godzin tygodniowo
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze księgowości
  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w gronie doświadczonych profesjonalistów
  • szkolenia zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

Zainteresowała cię ta oferta? napisz do nas!

Aplikuje