Oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy

W przypadku przesłania aplikacji wraz z CV w formie papierowej lub za pośrednictwem poczty e-mail, uprzejmie prosimy o dołączenie do aplikacji poniższych zgód:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) przez WL Finanse Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) przez WL Finanse Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WL Finanse Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

PRACA - KSIĘGOWOŚĆ

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów zdecydowanych związać swoja karierę z obszarem finansowo – księgowym.

Zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i silne merytoryczne wsparcie doświadczonych starszych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Prosimy o dołączenie do aplikacji oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).”

Zainteresowała cię ta oferta? napisz do nas!

Aplikuje

Formularz rekrutacyjny